DRODZY ABSOLWENCI!

WCZORAJ OSTATNI RAZ PRZEKROCZYLIŚCIE PRÓG NASZEJ SZKOŁY W TAKIM SAMYM SKŁADZIE.
WCZORAJ BYLIŚCIE JESZCZE RAZEM. JAK ZAWSZE OD PRZEDSZKOLA. W CHWILACH RADOŚCI I TRUDNYCH. BYWAŁO RÓŻNIE. ALE ZAWSZE WSPIERALIŚCIE SIĘ. ZAWSZE RAZEM. " RAMIĘ W RAMIĘ..." WALCZYLIŚCIE O SIEBIE. POLEGALIŚCIE NA SOBIE. BRONILIŚCIE SIEBIE NAWZAJEM.
WCZORAJ BYŁY DOBRE SŁOWA,  CHWILE WZRUSZEŃ. 

ZOSTAWILIŚCIE PO SOBIE TYLE DOBRYCH WSPOMNIEŃ. TYLE SUKCESÓW. SZKOŁA PACHNIE WAMI WSZYSTKIMI. WASZYM DOBREM, WASZYM " DZIEŃ DOBRY" NA POWITANIE,  WASZYM PIĘKNEM,WASZYM ZESPOŁEM. POTRAFILIŚCIE PRACOWAC ZESPOŁOWO. TO PRZECIEŻ WY, WYWALCZYLIŚCIE DLA NSZEJ SZKOŁY TYTUŁ LAURAETA W KONKURESIE EKOLOGICZNYM: "RAZEM CHRONIMY ŚRODOWISKO". DZIĘKI, WASZEJ ZESPOŁOWEJ PRACY WASI MŁODSI KOLEDZY BĘDA UCZYĆ SIĘ W NOWO POWSTAŁEJ PRACOWNI BIOLOGICZNEJ. POZOSTAWILIŚCIE PO SOBIE TAKI MAJĄTEK. DZIĘKUJEMY WAM ZA TO.

CHCIAŁABYM ŻYCZYĆ WAM, ABY DOBRO DO WAS ZAWSZE POWRACAłO, KIEDY TYKO SAMI WCZEŚNIEJ GO ZASIEJECIE. ABY UŚMIECH TOWARYSZYŁ WAM KAŻDEGO DNIA, TAK JAK JEST TO ZAPISANE  W SZKOLNYM NASZYM HYMNIE.'''UŚMIECH POZOSTAW, NIM ODEJDZIEJSZ STAD"

ŻYCZĘ RÓWNIEŻ WAM ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ. ABYŚCIE KAŻDEGO DNIA ŻYLI W POCZUCIU NAJWYŻSZYCH WARTOŚCI; BÓG, HONOR, OJCZYZNA. 

ŻYCZĘ WAM RÓWNIEZ DOBRYCH LUDZI I SZCZERYCH PRZYJACIÓL NA WASZEJ ŻYCIOWEJ DRODZE I TEGO, ABYŚCIE PAMIĘTALI O SOBIE NAWZAJEM I UTRZYMYWALI ZE SOBĄ KONTAKTY. BO JESTESCIE WSPANIALI.

NAJLPESZE ŻYCZENIA  I GRATULACJE NIECH POPŁYNĄ W STRONĘ WASZYCH RODZICÓW. ZA TO, ŻE TAK PIĘKNIE WYCHOWALIŚCIĘ SWOJE DZIECI. I ZA TO, ŻE KIEDYŚ PRZED LATY DOKONALIŚCIE WYBORU NASZEJ SZKOŁY - SZKOŁY, KTÓRA KSZTAŁCI I WYCHOWUJE SWOICH UCZNIÓW NA WYSOKIM POZIOMIE I DBA O ICH INDYWIDULANY ROZWÓJ OSOBISTY.

DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ WSPÓŁPRACĘ I ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ NASZEJ SZKOŁY. ZA WASZ UŚMIECH I ŻYCZLIWE SŁOWA. BĄDŹCIE DUMNI ZE SWOICH DZIECI. WSPIERAJCIE ICH W ICH MARZENIACH, W WYBORACH DROGI ŻYCIOWEJ. BĄDŹCIE DLA NICH OPARCIEM I DOMEM, DO KTÓREGO CHĘTNIE BEDĄ POWRACAC, 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWIA I JAK NAJWIĘCEJ POWODÓW DO RADOŚCI.  

 

jest organizacją pozarządową o statusie pożytku publicznego, zajmującą się  ochroną dzikich ptaków i miejsc, w kt

żródło: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków.

 

 

 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński