MISTRZOSTWA GMINY ZAMOŚĆ

W LEKKIEJ ATLETYCE

POD PATRONATEM WÓJTA GMINY ZAMOŚĆ

dnia 25.09. 2018

I MIEJSCE – PIOTR KIDYBIŃSKI , ucz. kl. VIII – 100m

I MIEJSCE – PIOTR KIDYBIŃSKI , ucz. kl. VIII – skok w wzwyż

I MIEJSCE – MARIA BORYS, ucz. kl. VIII – 300 m

I MIEJSCE – ALEKSANDRA SZALA, ucz. kl. VIII – skok w dal

I MIEJSCE – ALEKSANDRA SZALA, ucz. kl. VIII – 100 m

III MIEJSCE –SUDAK JAKUB , ucz. kl. VIII– skok w dal

III MIEJSCE – PECZENIUK KRYSTIAN , ucz. kl. VII - 300 M

IIIMIEJSCE – PECZENIUK KRYSTIAN , ucz. kl. VII – rzut pił. palantową

II MIEJSCE – MAŁOCHA KAMILA, ucz. kl. VII – 300 m

III MIEJSCE – MAŁOCHA KAMILA, ucz. kl. VII –rzut piłeczką palantową

II MIEJSCE – MAGDALENA ZAREK – ucz. kl. VI – skok w dal

II MIEJSCE – MAGDALENA ZAREK – ucz. kl. VI – 100 m

I MIEJSCE – MATEUSZ ZAREK, ucz. kl. VI- skok w dal

I MIEJSCE – MATEUSZ ZAREK, ucz. kl. V- 60 m

III MIEJSCE – NAWOROL JULIA – ucz. kl. VI - rzut piłeczką palantową

II MIEJSCE - NAROROL JULIA - ucz. kl. VI - 300 m

III MIEJSCE – GOLEŃ KACPER, ucz. kl. VI – bieg na 600 m

III MIEJSCE – PIÓRO DAWID, ucz. kl. V - bieg na 600 m

II MIEJSCE – WLAŹ SZYMON, ucz. kl. V –skok w dal

II MIEJSCE –SZYMON WLAŹ – ucz. kl. IV – skok w dal

I MIEJSCE – MAŁOCHA ARKADIUSZ, ucz. kl. IV – skok w dal

II MIEJSCE – MŁYNARSKA ZUZANNA, ucz. kl. IV – bieg na 60 m

III MIEJSCE – BRODZIAK BARBARA, ucz. kl. III – 60 m

III MIEJSCE – BRODZIAK BARBARA, ucz. kl. III – skok w dal

I MIEJSCE – MATWIEJ KAROLINA , ucz kl. III – rzut piłeczka palantową

I MIEJSCE – MATWIEJ KACPER , ucz kl. III – skok w dal

II MIEJSCE – MATWIEJ KACPER , ucz kl. III – bieg na 60 m

III MIEJSCE – MACHOWSKI ADRIAN, ucz.kl. II – rzut piłeczką palantową

I MIEJSCE – JOLANTA HOJDA – ucz. kl. I – piłeczka palantowa

I MIEJSCE – NIKOLA KOSZEL, ucz kl. I – 60m

III MIEJSCE – NIKOLA KOSZEL, ucz kl. I – skok w dal

I MIEJSCE – KARDASZ KAROLINA, ucz. kl. I – 60 m

II MIEJSCE – KARDASZ KAROLINA, ucz. kl. I – skok w dal

I MIEJSCE – JAKUBCZAK DOMINIK, ucz. kl. I – 60 m

II MIEJSCE – JAKUBCZAK DOMINIK, ucz. kl. I –skok w dal

II MIEJSCE – KOŚCIK MIŁOSZ , ucz. kl. I – skok w dal

II MIEJSCE – LISIEWICZ WIKTOR, ucz. kl. I – rzut piłeczką palantową

Nauczyciel: Małgorzata Flis

GRATULUJEMY!!!

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński Kontakt

Nowoczesne przeglądarki Polityka Cookies