Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 410 gości oraz 0 użytkowników.

ZMIANA PLANU LEKCJI OBOWIĄZUJE OD 15 MARCA 2021R. 

LP.

GODZINY

0

GODZINY

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

PONIEDZIAŁEK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

j.angielski

e. polonistyczna

e. polonistyczna

j.polski

historia

geografia

muzyka

j.polski

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e. polonistyczna

e.matematyczna

e.matematyczna

muzyka

j.angielski

j.polski

historia

j.niemiecki

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.matematyczna

e.techniczna

j.angielski

religia

j.polski

historia

j.niemiecki

w-f

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

e.techniczna

religia

w-f

technika

muzyka

j.polski

historia

5

12.00-13.00

wych.przedszkolne

11.50-12.35

religia

informatyka

e.muzyczna

matematyka

w-f

matematyka

j.angielski

6

13.00- 13.30

religia

12.45-13.30

j.angielski

zaj. z wych.

technika

w-f

matematyka

7

 13.30-

14.00

 zajęcia rewalidacyjne

13.40-14.25

etyka

j.angielski

religia/etyka

WTOREK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

e. polonistyczna

e. polonistyczna

e. polonistyczna

j.polski

j.angielski

matematyka

zaj.z wych.

matematyka

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e.matematyczna

e.matematyczna

e.matematyczna

matematyka

matematyka

j.polski

fizyka

j.polski

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.społeczna

j.angielski

religia

w-f

j.polski

zaj.z wych.

biologia

z.kreat. z j.pol.

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

w-f

w-f

zaj. z wych.

biologia

j.angielski

religia

informatyka

5

12.00- 13.00

wych.przedszkolne

11.50-12.35

przyroda

w-f

j.polski

fizyka

6

 13.00-13.30  zajęcia rewalidacyjne

12.45-13.30

j.angielski

chemia

7

13.40-14.25

chemia

w-f

ŚRODA

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

e. polonistyczna

e. polonistyczna

e. polonistyczna

j.polski

technika

historia

matematyka

j.polski

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e.matematyczna

e.matematyczna

e.matematyczna

plastyka

j.polski

j.angielski

informatyka

historia

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.przyrodnicza

e.przyrodnicza

e.społeczna

w-f

historia

j.polski

plastyka

j.angielski

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

religia

j.angielski

e.plastyczna

j.angielski

plastyka

geografia

w-f

5

12.00-13.00

wych.przedszkolne

11.50-12.35

informatyka

religia

z.kreatywne z j.p. mat.

historia

matematyka

j.polski

matematyka

6

 13.00-13.30 zajęcia rewalidacyjne 

12.45-13.30

matematyka

historia

religia

7

13.40-14.25

w-f

wos

8

wdż

CZWARTEK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

j.angielski

e. polonistyczna

e.polonistyczna

j.polski

matematyka

biologia

biologia

matematyka

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e. polonistyczna

e.matematyczna

e.przyrodnicza

w-f

informatyka

matematyka

chemia

z.kreat. z mat.

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.matematyczna

e.społeczna

e.techniczna

matematyka

j.polski

fizyka

chemia

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

e.plastyczna

informatyka

przyroda

w-f

j.polski

fizyka

5

12.00-12.30

wych.przedszkolne

11.50-12.35

w-f

w-f

j.angielski

religia

matematyka

j.niemiecki

6

12.30-13.00

j.angielski

12.45-13.30

j.niemiecki

biologia

7

13.00-13.30

religia

13.40-14.25

w-f

j.polski

8

14.35-15.20

doradztwo zawodowe (raz w miesiącu)

PIĄTEK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

e.polonistyczana

e.polonistyczna

e. polonistyczna

informatyka

j.polski

matematyka

w-f

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

z.kreatywne z j.p. mat.

z.kreatywne z j.p. mat.

e.matematyczna

w-f

j.angielski

j.polski

zaj.z wych.

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.muzyczna

religia

j.polski

geografia

informatyka

w-f

j.polski

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

w-f

j.angielski

religia

w-f

j.angielski

geografia

5

12.00-12.30

wych.przedszkolne

11.50-12.35

z.kreat. z j.pol.

religia

geografia

j.angielski

6

12.30-13.00

j.angielski

12.45-13.30

matematyka

religia

wos

7

 13.00 - 13.30  zajęcia rewalidacyjne

13.40-14.25

doradztwo zawodowe (raz w miesiącu)

edb

Dyplomy

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński