PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2021/2022

LP.

GODZINY

0

GODZINY

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

PONIEDZIAŁEK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

e. polonistyczna

j.angielski

e. polonistyczna

j.polski

historia

muzyka

matematyka

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e.matematyczna

e. polonistyczna

e.matematyczna

muzyka

technika

matematyka

j.polski

j.angielski

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.techniczna

e.matematyczna

e.społeczna

matematyka

muzyka

historia

j.angielski

j.polski

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

j.angielski

e.techniczna

wychowanie fizyczne

j.angielski

w-f

j.polski

matematyka

historia

5

12.00-13.00

wych.przedszkolne

11.50-12.35

wych. fizyczne

j.angielski

w-f

j.polski

j.angielski

historia

religia

6

13.00- 13.30

religia

12.45-13.30

     

informatyka

j.angielski

w-f

wos

7

   

13.40-14.25

     

w/j.polski

w/j.angielski

 

j.niemiecki

w-f

8

                   

w/j.polski

WTOREK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

e. polonistyczna

e. polonistyczna

e. polonistyczna

matematyka

informatyka

j.polski

chemia

fizyka

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e.matematyczna

e.matematyczna

e.matematyczna

religia

biologia

matematyka

j.polski

zaj. z wych.

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.społeczna

e.społeczna

e.muzyczna

przyroda

matematyka

religia

fizyka

j.polski

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

religia

informatyka

w-f

j.polski

z.kreat. z j.ang.

biologia

matematyka

5

12.00- 13.00

wych.przedszkolne

11.50-12.35

   

etyka

j.angielski

religia/etyka

biologia

geografia

w-f

6

13.00- 13.30

religia

12.45-13.30

     

j.polski

w-f

geografia

j.angielski

chemia

7

   

13.40-14.25

           

religia

z.kreat. z j.ang.

8

                   

w/j.angielski

ŚRODA

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

e. polonistyczna

e. polonistyczna

e. polonistyczna

technika

j.angielski

j.polski

matematyka

historia

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e.matematyczna

e.matematyczna

e.matematyczna

j.angielski

w-f

technika

j.polski

matematyka

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.przyrodnicza

e.przyrodnicza

e.plastyczna

matematyka

historia

religia

zaj. z wych.

j.angielski

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

e.muzyczna

wychowanie fizyczne

wdż

zaj. z wych.

historia

geografia

j.niemiecki

5

12.00-12.30

wych.przedszkolne

11.50-12.35

wychowanie fizyczne

religia

j.polski

matematyka

w-f

biologia

6

12.30- 13.00

j.angielski

12.45-13.30

     

historia

j.polski

 

j.niemiecki

j.polski

7

   

13.40-14.25

       

w/matematyka

 

historia

informatyka

                     

w/matematyka

CZWARTEK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

j.angielski

e. polonistyczna

e.polonistyczna

przyroda

j.polski

j.angielski

fizyka

matematyka

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e. polonistyczna

e.matematyczna

e.przyrodnicza

zaj. z wych.

matematyka

informatyka

chemia

fizyka

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

e.matematyczna

j.angielski

e.techniczna

matematyka

geografia

wdż

biologia

j.polski

4

11.00-12.00

wych.przedszkolne

10.45-11.30

e.plastyczna

religia

j.polski

w-f

matematyka

j.angielski

5

12.00-13.00

wych.przedszkolne

11.50-12.35

wychowanie fizyczne

j.angielski

w-f

j.angielski

j.polski

chemia

6

   

12.45-13.30

     

w/j.angielski

w/j.polski

w-f

religia

7

   

13.40-14.25

           

religia

wdż

8

   

14.35-15.20

             

w-f

PĄTEK

1

8.00-9.00

wych.przedszkolne

8.00-8.45

informatyka

e.polonistyczna

e. polonistyczna

religia

j.polski

j.polski

z.kreatywne z mat.

2

9.00-10.00

wych.przedszkolne

8.55-9.40

e.polonistyczana

z.kreatywne z j.p. mat.

e.matematyczna

z.kreat. z j.ang.

religia

w-f

j.polski

3

10.00-11.00

wych.przedszkolne

9.50-10.35

z.kreatywne z j.p. mat.

informatyka

z.kreatywne z j.p. mat.

w-f

matematyka

j.angielski

j.niemiecki

4

11.00-11.30

j.angielski

10.45-11.30

religia

wychowanie fizyczne

j.polski

plastyka

matematyka

geografia

5

11.30-12.00

wych.przedszkolne

11.50-12.35

     

plastyka

z.kreat. z j.ang.

zaj. z wych.

informatyka

w-f

6

12.00-13.00

wych.przedszkolne

12.45-13.30

     

w/matematyka

 

plastyka

wos

7

   

13.40-14.25

             

edb

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński