Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

Pomaganie jest fajne

Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna, której celem było zbieranie naklejek lub pluszaków ze znanej sieci supermarketów dla dzieci z domu dziecka.

Inicjatorem akcji była Pani Magdalena Łysy, właścicielka Studia Florystycznego FIORE, która po zakończonej akcji przekazała nam taką informację:
Nie jestem w stanie wymienić wszystkich, którzy przekazali naklejki czy pluszaki, ponieważ były one zbierane w szkołach, w zakładach pracy, po Waszych sąsiadach, rodzinach, przesyłane pocztą naprawdę z całej Polski.

Nie spodziewałam się, aż takiego zainteresowania. Jesteście Wielcy;*
W sumie nazbieraliśmy 1563 naklejki, 6 słodziaków, 1 Świeżak, słodycze. Po wymianie naklejek wyszło 32 słodziaki, 1 Świeżak i słodycze.
Pluszaków było tak dużo, że obdarowane zostały dzieci z Domu Dziecka w Zwierzyńcu oraz dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Biłgoraju:)
Dziękuję Wam bardzo, bardzo serdecznie, szczególnie Waszym dzieciaczkom, które zdecydowały się na oddanie słodziaków lub naklejek na rzecz innych dzieci. Radość dzieci bezcenna:). Jestem z Was mali dobroczyńcy baaardzo dumna;*

Wielkie uściski i buziaki dla Was i jak mówi motto: ,, Łatwiej czynić dobro, jeśli pomaga wielu” ”

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, którzy mieli swój mały, lecz WIELKI udział w akcji i dały uśmiech tym, którzy na co dzień go potrzebują.

Angelika Dec

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński