Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

Wyjazd na Paintball

Dnia 27.10.2019 chętni Wolontariusze, wraz z opiekunem Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego spędzili słoneczne, niedzielne popołudnie w Szewni Dolnej . Wzięli oni udział w niesamowitej grze terenowej, jaką jest Paintball. Jest to gra zespołowa, polegająca na prowadzeniu pozornej walki z wykorzystaniem urządzeń zbliżonych kształtem i działaniem do broni pneumatycznej. Za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają one kulki z farbą na bazie żelatyny spożywczej.

Paintball to dynamicznie rozwijająca się gałąź sportu, mająca coraz więcej zwolenników. Wymaga nie tylko sprawności fizycznej oraz logicznego myślenia, ale również opracowania perfekcyjnej strategii działania, co z pewnością przekłada się później na życie codzienne.

Po zakończonej bitwie uczestnicy tej, jakże emocjonującej walki, przy ognisku i pieczonych kiełbaskach, już bez woli walki, mogli zintegrować się ze swoimi przeciwnikami.

Dla wszystkich uczestników, był to sympatycznie i przede wszystkim, aktywnie spędzony czas wolny. Wielu mówiło, że powróci tam jeszcze raz z rodziną, bądź też ze znajomymi.

Małgorzata Flis


 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński