Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

" Razem na Święta" w kl. IV - VII

 

Razem na Święta” to akcja, która ma zachęcać uczniów do niesienia pomocy innym, szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Program zakłada w swojej idei budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. 

Ze względu na stan epidemii w tym roku akcje realizowane w ramach tego przedsięwzięcia mają również być zgodne z wytycznymi sanitarnymi dla naszego bezpieczeństwa.

Klasa VIII w ramach akcji „Razem na Święta” wykonała kartki z życzeniami świątecznymi i przekazała je swoim sąsiadom poprzez wrzucenie do skrzynek pocztowych. Dodatkowo uczniowie piekli samodzielnie w swoich domach pierniczki, którymi obdarowywali swoich najbliższych oraz najbardziej potrzebującym sąsiadom. 

 Katarzyna Szpuga

 

 

W kl VII:
•    wykonano kartki z życzeniami świątecznymi, które będą przekazanie sąsiadom poprzez wrzucenie do skrzynek pocztowych, oraz bliskim
•    samodzielnie przygotowano słodkie upominki w postaci pierniczków i obdarowano nimi sąsiadów oraz osoby potrzebujące z rodziny •    przygotowano ozdoby świąteczne dla osób z rodziny, przyjaciół, 
•    zorganizowano zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt.

Małgorzata Flis

 

w kl. IV - VI  uczniowie  na lekcji plastyki wykonali również kartki świateczne:

Renata Kurasz

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński