Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

MIKOŁAJKOWE   SPOTKANIE   Z   TEATREM

 

            Mikołajki to ulubiony czas, kiedy z radością obdarowujemy innych, a także sami chętnie przyjmujemy upominki. Dlatego z tej okazji w dniu 3.12.2014r. uczniowie naszej szkoły zostali obdarowani niecodziennym prezentem. Do szkoły przyjechali aktorzy z Krakowa z przedstawieniem znanej i lubianej legendy pt. "Bazyliszek". Piękna scenografia, doskonała gra aktorska zainteresowała nie tylko najmłodszych widzów, czyli przedszkolaków, ale również uczniów klas starszych. Nie małą atrakcją okazał się czynny udział dzieci w prezentowanej sztuce. Na wielki aplauz wśród publiczności zasłużyły sobie sceny, w których obok aktorów, do gry zostali zaproszeni nasi uczniowie. Wszyscy znakomicie zaprezentowali się szkolnej publiczności. Przedstawienie teatralne, jak zawsze wywołało wiele radości i pozytywnych emocji u oglądających i przeżywających je uczniów.

            Spektakle teatralne organizowane na terenie szkoły, są dobrą tradycją i wielką troską Pani Dyrektor Krystyny Ptak o właściwy rozwój estetyczny i emocjonalny naszych uczniów.

Tekst: Elżbieta Swatowska

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński