Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 282 gości oraz 0 użytkowników.

 

W  OCZEKIWANIU  NA  ŚWIĘTA   BOŻEGO  NARODZENIA

            Pod takim hasłem dnia 18.12.2014r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej miały miejsce bardzo ciekawe zajęcia plastyczne  przygotowane i przeprowadzone w formie warsztatów. Uczestnikami zajęć byli uczniowie klas I - III i ich wychowawcy.

            Tematem przewodnim spotkania była bombka choinkowa wykonana techniką decoupage. Możliwość własnoręcznego wykonania pięknej ozdoby choinkowej wzbudziła u dzieci wiele chęci, zaangażowania i entuzjazmu. Z wielkim zapałem i oczekiwaniem na zamierzony efekt, w doskonałych humorach, uczniowie przystąpili do pracy. Wielką pomocą i wszelką radą służyła uczniom pani Elżbieta Hrabowska - przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Sitańcu oraz pani Krystyna Sikorska - przewodnicząca Gminnego Związku Kobiet Kół Gospodyń Wiejskich i jednocześnie emerytowana nauczycielka. Podczas zajęć z uczniami naszej szkoły, obie panie wykazały szczerość i otwartość serc na potrzeby najmłodszych. Dlatego serdecznie dziękujemy im za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły oraz za stworzenie ciepłej, serdecznej prawie już świątecznej atmosfery podczas spotkania. Warsztaty bożonarodzeniowe mogły się odbyć dzięki wielkiemu wsparciu Pani dyrektor Krystyny Ptak, która zawsze troszczy się o wszechstronny rozwój naszych uczniów i z radością zaprasza w progi naszej szkoły ludzi, których talenty, praca i pozytywna postawa są wzorem do naśladowania.

            Spotkanie zostało uwieńczone wspaniałym efektem w postaci wielobarwnych bombek, które bez wątpienia zawisły na drzewkach choinkowych w domach uczniów. Ostatnim miłym akcentem  tego pracowitego dnia  była wspólna fotografia, na której zadowoleni i radośni uczniowie prezentują swoje prace.

Opracowanie: Elżbieta Swatowska

 

DSC 1796DSC 1797DSC 1798DSC 1802DSC 1805

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński