Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

„Jasełka”

Tuż przed przerwą świąteczną, 22 grudnia 2015 roku, w naszej szkole zostały wystawione Jasełka. Przygotowali je uczniowie klasy III i dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem p. Anny Piaseckiej. Piękne stroje dla aktorów były dziełem ich rodziców.

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa bezowocnie szukających miejsca na nocleg, którzy wreszcie mocno strudzeni długą wędrówką zdecydowali się przenocować
w stajence. Jednak to dla nich i dla małego Jezuska przybyli tak zacni goście jak Trzej Królowie i złożyli mu pokłon i drogocenne dary. Nie zabrakło także Aniołków, Pasterzy i Dzieci. Wszyscy podzielili się z Dzieciątkiem tym, czym mogli: Paterze oddali mu owoce swej pracy, zaś Dzieci własne serduszka.

Następnie uczennice klasy I przygotowane przez panią dyrektor Krystynę Ptak zademonstrowały swoje umiejętności muzyczne grając na dzwonkach popularne kolędy.

Na koniec głos zabrała pani dyrektor Krystyna Ptak dziękując młodym aktorom za piękny występ i składając wszystkim zgromadzonym serdeczne życzenia świąteczne.

Opracowała Anna Piasecka

 

 

,

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński