Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Występy naszych uczniów na Festynie w Łapiguzie

02.10.2016 r. delegacja uczniów z naszej szkoły bawiła się na Festynie – Święto ziemniaka w Łapiguzie. Organizatorami imprezy plenerowej były Panie z Koła Gospodyń w Łapiguzie przy współpracy z Samorządem Gminy Zamość, Sołtysem i Radą Sołecką Łapiguza, kabaretem „Taka Potrzeba”, Gminnym Ośrodkiem Kultury Gminy Zamość oraz Stowarzyszeniem Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+. Nasi uczniowie przygotowali część artystyczną na której śpiewali przygotowane piosenki Iga Grątkowska z kl. I, Helena Hojda z kl. IV, Gracjan Grątkowski z kl. V, duet Malwina Wiater i Magdalena Zarek z kl. V i Kamil Pieńkosz z kl. V. Dziewczynki z klas III i IV Helena Hojda, Weronika Sędłak, Marcelina Czerniakowska, Marta Bęś, Wiktoria Niedziela, Amelka Lachawiec, Magda Miątkiewicz i Emilka Kościk przedstawiły przygotowany pokaz tańca.

Dorota Czarny

 

 

 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński