Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

            Dnia 13 października 2017r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej miała miejsce niezwykła uroczystość. Pierwszoklasiści na ręce pani dyrektor Krystyny Ptak złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Pierwszaki popisały się znajomością wierszy i piosenek. Na powitanie w gronie uczniów naszej szkoły, od kolegów i koleżanek z klasy VII otrzymały pamiątki tego ważnego wydarzenia – uśmiechnięte słoneczka. Uczniów klasy I do pierwszego w ich szkolnej karierze występu przygotowała wychowawczyni Anna Piasecka.

            Uroczystość pierwszoklasistów została połączona z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Jako pierwsi wystąpili uczniowie klasy II i III, którzy na zajęciach kółka teatralnego pod kierunkiem pani Ewy Łapy przygotowali wesołe scenki z życia rodziny. Następnie z wierszami i piosenkami dla nauczycieli zaprezentowali się uczniowie klasy V, VI i VII.

            Miłym akcentem kończącym uroczystość był pyszny tort ufundowany przez Radę Rodziców, którym zostali obdzieleni nauczyciele, pracownicy szkoły i wszyscy uczniowie.

Tekst i zdjęcia: Anna Piasecka

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński