Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

ZABAWA CHOINKOWA

Kilka dni przed rozpoczęciem ferii zimowych, po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie klas 0 – III naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w  szkole w sobotę 20 stycznia.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Korytarz szkolny, na którym odbywała się dyskoteka zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami zachęcał do szampańskiej zabawy. Większość uczestników przebrała się za różne, urocze i piękne, a niekiedy odrobinę przerażające postaci. Dyskotekę prowadził pan Mateusz Lachawiec, który jak zwykle niezwykle trafnie dopasowywał repertuar do gustów młodych tancerzy.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawczyniom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka, tańce w parach i solo.

Miłą niespodzianką była wizyta św. Mikołaja, który przybył z workiem pełnym prezentów. Aby go dostać każde dziecko musiało wyrecytować wiersz lub zaśpiewać piosenkę. Mikołaj pożegnał się z dziećmi i poprosił, by przez cały rok były grzeczne, to znowu odwiedzi szkołę.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Ta zabawa także zbyt szybko się skończyła, a następna dopiero za rok.

Zespół redakcyjny

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński