Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

KSIĄŻKOWY DZIEŃ DZIECKA

Nasza szkoła włączyła się w akcję „Książkowy Dzień Dziecka” Pomagaj razem z nami.

Organizatorem akcji była Fundacja Santander Bank Polska S.A, a do akcji zachęciła nas jedna z mam, Pani Alicja Nowak. Celem akcji była zbiórka książek, które trafią na oddziały dziecięce w placówkach medycznych na terenie Polski.

Akcja trwała w naszej szkole w dniach 27-28.05.2019 r. Uczniowie przynosili swoje ukochane książki, które teraz mogą umilić czas dzieciom wracającym do zdrowia w szpitalach. Udało nam się zebrać wiele egzemplarzy. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni takim zaangażowaniem. Cieszy nas to, że nasi uczniowie są gotowi dzielić się tym, co sami posiadają. Cytując organizatora akcji “tam, gdzie otwierały się serca – pudła napełniały się książkami”.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za wrażliwość i włączenie się do naszej akcji!!!

Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić”.

Antoine de Saint-Exupéry

Koordynator akcji w szkole

Monika Wołos

 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński