Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

ZABAWA CHOINKOWA

Pod koniec pierwszego półrocza nauki uczniowie klas 0 – III naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w szkole we czwartek 24 stycznia.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Świetlica szkolna, w której odbywała się dyskoteka zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do szampańskiej zabawy. Większość uczestników wystąpiła w przebraniu. Nie zabrakło księżniczek i piratów. Pojawił się także Spiderman i policjant. Dyskotekę prowadził pan Mateusz, który jak zawsze niezwykle trafnie dopasowywał repertuar do gustów młodych tancerzy.

Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka, tańce w parach i solo. Prowadzący dyskotekę organizował różnorodne konkursy, w których nagrodami były płyty CD z nagraniami. Rodzice przygotowali dla dzieci poczęstunek w salach lekcyjnych.

Na koniec uczestnicy zabawy otrzymali paczki. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Dzieci zadowolone i pełne wrażeń pod opieką rodziców wracały do domów.

Zespół redakcyjny

      

                                 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński