Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie z przedstawicielami

Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu

11.02.2020r. uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły mieli okazję zapoznać się
z kierunkami jakie oferuje Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu potocznie nazywany Rolniczakiem. Przedstawiciele nauczycieli oraz uczniów poszczególnych klas: policyjnej, wojskowej oraz weterynaryjnej przyjechali do naszej szkoły, aby opowiedzieć o tych profilach. Przedstawiona została prezentacja dotycząca: klasy policyjnej, klasy wojskowej, technika mechanizacji rolnej, technika weterynarii oraz technika architektury krajobrazu. Uczniowie mogli zadawać pytania, na które otrzymywali bardzo szczegółowe odpowiedzi.

Tekst

Malwina Wiater

uczennica klasy VIII

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński