Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 207 gości oraz 0 użytkowników.

"Świat sprzątamy - siebie zmieniamy" 
"Sprzątanie świata - Polska" jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W ruchu tym uczestniczy blisko 40 mln. wolontariuszy z ponad czterdziestu krajów na całym świecie

Tegoroczna akcja sprzątania świata w naszej szkole zainicjowana została przez Panią Elżbietę Jasinę, która dostarczyła worki i rękawiczki dla naszych wolontariuszy z klasy V. Młodzież chętnie wzięła udział w akcji, przeczesując teren szkoły w poszukiwaniu "zagubionych śmieci". Docenilito, że nasza szkoła jest miejscem wyjątkowo czystym, ale zwrócili uwagę też na to, że śmieci pojawiające się na terenie, nie należą do nich - czyli uczniów. Klasa V zasługuje na pochwałę za udział w tak szczytnej akcji.

Angelika Dec

 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński