Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 107 gości oraz 1 użytkownik.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku, tak i teraz do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Oznacza to, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Jegomość w czerwonym kubraku i z długą, siwą brodą odwiedzał kolejne klasy i z radością obdarowywał wszystkich grzecznych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie otrzymali czekoladowe kalendarze adwentowe, zaś grzeczni nauczyciele czekoladowe figurki Mikołaja. W przygotowaniu prezentów pomogli św. Mikołajowi przedstawiciele szkolnej Rady Rodziców. Dziękujemy Świętemu za przybycie do naszej placówki. Serdecznie zapraszamy za rok!

Anna Piasecka

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński