Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Pożegnanie absolwentów

W imieniu wszystkich tegorocznych absolwentów mamy zaszczyt złożyć podziękowania całemu gronu pedagogicznemu, na czele z dyrekcją, a przede wszystkim naszej wychowawczyni.

Drodzy nauczyciele, wychowawcy ! Dziękujemy Wam serdecznie za trud i serce, jakie nam okazaliście. Wiemy, iż często sprawialiśmy kłopoty.

Mamy nadzieję, że zapomnicie o naszych błędach i braku dobrych manier. Okazaliście nam wiele cierpliwości, wyrozumiałości, otoczyliście opieką,

z co najważniejsze nauczyliście nas pewnych faktów i logicznego myślenia. Dzięki Wam poznaliśmy wartości przyjaźni, lojalności, miłości.

Cieszymy się, że w naszym życiu szkolnym był czas nie tylko na ciężką pracę, ale i na dobrą zabawę.

Wspólnie z naszymi rówieśnikami przeżywaliśmy radości i smutki tych ośmiu lat. Jesteśmy szczęśliwi, iż mogliśmy znaleźć oparcie w naszych cudownych koleżankach i kolegach.

Dzisiejszy dzień - tak radosny, a zarazem tak smutny - zakończy jeden z ważniejszych etapów naszego życia.

Teraz każdy z nas pójdzie w swoją stronę, lecz w naszych sercach zawsze pozostanie miejsce na wspomnienia ze wspólnie spędzonych chwil.

Nauczyciele, będziemy o Was pamiętać i mamy nadzieję, że nie sprawimy zawodu Wam i tej szkole, w której murach przez osiem lat pobieraliśmy naukę.

                                                      Uczniowie ósmej klasy

 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński