Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

DZIEŃ BABCI, DZIEŃ DZIADKA

To niezwykłe święto, w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej obchodzone było 20 stycznia 2022r. Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa i reżim sanitarny, przybrało ono inną formę niż dotychczas. Uczniowie klasy II i III z zapałem i ochotą przygotowywali się do tego wydarzenia. Najpierw własnoręcznie przygotowali upominki dla swoich kochanych babć i dziadziusiów. Potem odbywała się nauka okolicznościowych wierszyków, życzeń i wesołej piosenki „Moja Babcia i mój Dziadek, to wspaniali są Dziadkowie”. Gdy nadszedł już oczekiwany czas, mali artyści odświętnie ubrani , wystąpili na szkolnej scenie i zaprezentowali przygotowany program. Z uwagi na warunki pandemiczne, na widowni zabrakło wspaniałych babć i dziadków naszych uczniów, których od wielu już lat gościliśmy w murach naszej szkoły. Uczniowie odważnie i z dużym zaangażowaniem zaprezentowali część artystyczną, odtwarzając swoje role. Cała uroczystość została zapisana na filmie, który jako prezent ,przez Internetowe łącza ,trafi do bohaterów świątecznego dnia. Cieszymy się bardzo, że mimo bardzo trudnego czasu, mogliśmy przygotować i zaprezentować małą część prawdziwego świętowania. Okolicznościową dekorację szkolnej sceny i występ dzieci przygotowały nauczycielki pani Beata Zarębska i pani Elżbieta Swatowska. Dziękując kochanym babciom i dziadziom za miłość, oddanie i często poświęcenie, składamy wszystkim Państwu życzenia zdrowia, nieustającej pociechy z wnucząt oraz Bożej opieki na każdy dzień życia.

Elżbieta Swatowska

 

 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński