Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Pamiątkowe zdjęcie z naszymi absolwentami

 

 " Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło

wtedy dopiero  się zaczyna"

ks. Jan Twardowski

NASI KOCHANI ABSOLWENCI!

Praca z Wami dla całego Grona Pedagogicznego była nie tylko wyzwaniem, ale też przyjemnością. Mamy nadzieję, że bedziecie nas miło wspominać. Bo my zapamiętamy Was jako uczniów bardzo wrażliwych na potrzeby innych, dzielacych się z innym swoim czasem i dobrem. Zapamiętamy Was również jako uczniów ciepło witających się każdego dnia z nauczycielami i pracownikami obsługi. Byliście grupą bardzo zgraną. Dziewczynki spokojne, skromne, miłe, serdecznez delikatnie skrywanym  uroczym uśmiechem. To samo można powiedzieć o chłopcach. Zawsze kulturalni, mili, uczynni. To dlatego 24 czerwca - w dniu uroczystego zakończenia roku szkolnego  było za wami tyle nieskrywanych łez. 

Kończycie naszą szkołę, która od dziewięciu lat była dla Was drugim domem z wysokimi wynikami nauczania.  Życzymy Wam, aby spełniały sie Wasze marzenia, abyście pozostali sobą, ażeby inni
z Waszego otoczenia pod Waszym wpływem zmieniali się na lepsze, ale nie Wy pod wpływem otoczenia. Nigdy nie ulegajcie presji otoczenia. Miejcie siłę i odwagę przeciwstawiać się wyzwaniom. W każdym z Was jest piękno, mądrość, dobroć i zdolności. Teraz wystarczy do tych wszystkich szlachetnych wartości dodać odrobinę pracy, a na pewno odniesiecie sukcesy.  Rozsiewajcie wokół siebie dobro, uśmiech mądrość i piękno tak jak robiliście do tej pory i niech to dobro powraca  do Was każdego dnia.
Z najlepszymi życzeniami na Wasze dalsze etapy nauki i rozwoju osobistego 

Krystyna Ptak, dyrektor szkoły wraz z gronem pedagogicznym,
pracownikami obsługi i całą społecznością szkolną. 

 

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński