Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

DZIEŃ DZIECKA W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM 

Świętowanie Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej od wielu lat jest związane z obchodami Dnia Patrona.

Z tej okazji 3 czerwca 2019r. w szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona pamięci poety, księdza i Patrona naszej szkoły, Jana Twardowskiego. Przygotowali ją uczniowie klasy V, III i II pod opieką pani Małgorzaty Flis.

Po uroczystości, uczniowie wszystkich klas i dzieci z oddziału przedszkolnego z wychowawcami pojechali na wycieczkę do zamojskiego ogrodu zoologicznego. Na miejscu, w promieniach gorącego słońca, wśród pięknej zieleni wszyscy do woli mogli cieszyć się wspaniałą przyrodą. Zwiedzający uczniowie podziwiali okazy zwierząt egzotycznych i tych bardziej znanych. Szczególną sympatią i zachwytem cieszyły się żyrafy, zebry i urocze lemury. Nie zabrakło też miłośników rybek, gadów i płazów. Wśród uczniów znaleźli się tacy, którzy znają wiele gatunków motyli i potrafią mówić o nich z pasją. Po spotkaniu ze zwierzętami był czas na odpoczynek, czyli lody i zabawy na miejscowym placu zabaw . Na zakończenie wyprawy, chętni uczniowie
i przedszkolaki zakupili pamiątki z tego niezwykłego miejsca.

Dzień Dziecka w zoo był bardzo udany i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci uczęszczających do naszej szkoły. Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni, mimo upału, szczęśliwie wrócili do szkoły.

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński